Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).


Objednávka - on-line formulář (DNA testy nevěry)

Ceník DNA testů NEVĚRY dle typů najdete zde.
typ objednávaného testu  
  - příplatek za vyloučení (vlastní) osoby
  - příplatek za více vzorků (více než 2 základní)
typ vzorku skvrna na spodním prádle
  skvrna na ložním prádle
  jiný vzorek nebo více typů
  standardní vzorek - odběr slin
počet zasílaných vzorků DNA  
* max. 2 u základního testu nevěry (skvrna na textilu)
jméno a příjmení  
adresa  
město  
PSČ  
stát  
telefon  
e-mail  
výsledek testu zaslat poštou na výše uvedenou adresu (doporučeně)
  osobní odběr na telefonickou výzvu
  osobní odběr na e-mailovou výzvu
  pouze elektronicky do e-mailu
jak jste se o této možnosti dozvěděli?  
poznámka  
  Zaškrtnutím souhlasím, s níže uvedenými podmínkami služby, a s odesláním vyplněných osobních údajů poskytovateli služby.
   
Podmínky služby a záruka

 Test je možno realizovat teprve po uhrazení poplatku za službu dle platného ceníku.

Doklad (proforma faktura) k úhradě služby Vám bude zaslán do 48 hodin e-mailem na základě Vaší objednávky. Všechny pořebné informace k odběru a odeslání vzorků naleznete jako přílohu informačního kitu.

Výsledek je zasílán diskrétně. Nic na obálce nenaznačuje, co je jejím obsahem. Obálka doporučeného dopisu obsahuje název firmy! Poštovné se nehradí zvlášť, pokud není požadováno expresní doručení (Messenger, FedEx). Doručení Českou poštou trvá obvykle 2-3 dny. Požadujete-li expresní doručení, informujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky.

Dotazujte se před objednávkou: pakliže máte nějaké nejasnosti či otázky ohledně testů nevěry či on-line objednávky, kontaktujte nás na telefonu či e-mailu a rádi vaše dotazy zodpovíme. Dáváme přednost dobrým a transparentním vztahům se zákazníky, a proto upřesníme vaše dotazy raději před vlastní objednávkou, v zájmu spokojenosti obou stran. Obratem odpovídáme na vaše maily na adrese info@odhalena-nevera.cz

Objednávku lze stornovat bezplatně pouze před odesláním DNA kitu. Poté ji lze zrušit pouze se storno poplatkem 1000 Kč, který pokrývá náklady na obchodní případ, DNA kit, poštovné a s tím spojené činnosti. DNA kit je nevratný - nebylo by možno garantovat čistotu DNA vzorku u dalších zákazníků. Zrušení objednávky je možno požadovat kdykoliv do 14 dnů od objednání dle občanského zákoníku a směrnic Evropské Unie. Pozdější zrušení objednávky na službu není možné.

Odpovědnost za odběr vzorků u testů, kde vzorky dodává zákazník, je vždy na vrub objednatele podepsaného na Autorizačním formuláři. Informace z DNA patří mezi chráněné osobní údaje dle zákona č. 101/2000 Sb.

V rámci zachování soukromí informujeme o výsledku testu pouze objednatele! Pokud si přejete informovat i další osoby, uveďte prosím tuto informaci v poznámce. Taktéž prosím poznamenejte, liší-li se doručovací adresa zaslání výsledku nebo odběrového kitu a adresa objednatele. Děkujeme za pochopení.zpět na začátek stránky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33623

© ORIGINAL COPYRIGHT 2015, created by Magic Industries