Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Za dob našich babiček, ba dokonce i maminek bylo obtížné prokázat nevěru. Dokud se hříšník nepřiznal, nebo nebyl chycen při činu, vždy bylo obtížné průkazně dosvědčit opak. Často stálo slovo proti slovu, a bylo otázkou důvěry, komu uvěřit. Chladnokrevnost důkazů nahrazovala horkokrevnost emocí. Tato doba je však od této chvíle nenávratně pryč.

Co je typické pro nevěrného muže či ženu? Jak se prozradí záletník a jak se vyhnout tragickým omylům, které vedou k deziluzi, zklamání, finančním ztrátám a nakonec k rozpadu vašeho vztahu?

S detektivními testy můžete postupovat jako policista a odhalit ničitele vašeho vztahu. Genetický test odhalí mikroskopické vzorky buněk třetí osoby, aniž by to záletník tušil a přitom postup není o nic složitější, než kterýkoliv jiný spotřebitelský návod.

Pokud je i pro vás věrnost nejdůležitější charakteristikou vztahu, a bez důvěry byste nemohli společně žít ani minutu v partnerském vztahu, pojistěte své pochybnosti neprůstřelnými důkazy. Věříme, že i pro vás je někde na světě spolehlivý a zodpovědný partner, protože si to zasloužíte. Společně můžeme rychle prokázat, zda-li je to právě partner současný.

Dokažte, že život se dá žít bez nevěry a milostných záletů.

Advanced Genetics, s.r.o. – vedení projektu

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33604

© ORIGINAL COPYRIGHT 2024, created by Magic Industries