Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Genetický test nevěry (GTN) - popis

Forenzní (hloubkový/detektivní) genetický test dokáže na neznámem vzorku určit přitomnost mužskýc či ženských buněk. V případě, že jsou buňky smíchány (např. vaginální sekret s příměsí semene) dokáže test oddělit DNA obou pohlaví. Pokud není vzorek znečištěn více osobami stejného pohlaví, lze odhalit genetický profil osoby a srovnat jej s jinými dodanými vzorky pro potvrzení či vyloučení shody.

Případová studie 1: Petra najde na potahu sedačky z manželovy kanceláře světlé skvrny. Podezřívá jej z poměru se sekretářkou. Test pomůže odhalit, zda skvrna obsahuje DNA (jde tedy o tělesné sekrety). Detailní rozbor potvrdí i přítomnost ženské DNA. Stále však neví, zda nejde o náhodné znečištění. V kanceláři se vyskytuje mnoho návštěv včetně obchodních partnerů, samozřejmě i ženského pohlaví. Jelikož sekretářka několikrát navštívila rodinu v jejich domácnosti, využila Petra srovnání DNA z cigaretového nedopalku sekretářky se vzorkem ze skvrny. Oba vzorky se shodovaly. Ačkoliv mohlo jít o náhodné znečištění (sekretářka mohla neúmyslně otřít několik svých buněk při pohovorech v kanceláři manžela), muž se k nevěře ihned přiznal. Po rozvodu manžel firmu přenechal své ženě. Sekretářka odešla z firmy několik dní po odhalení.

Případová studie 2: Karolína podezírala partnera z nevěry několik měsíců. Po několika týdnech sexuální abstinence prověřila skvrny na partnerově spodním prádle a nalezla stopy ženské DNA. Aby vyloučila nechtěné znečištění svými buňkami při hledání skvrny odevzdala i svůj vzorek DNA. Test odhalil rodíl mezi oběma vzorky a partner musel vysvětlit, kde se dostaly cizí ženské stopy na jeho spodní prádlo. Vztah se Karlovi podařilo udržet.

Případová studie 3: František se domníval, že manželský sex upadá díky přítomnosti třetí osoby. Podezříval Jardu ze sousedícího domu. Otestoval proto dvoje kalhotky své ženy Marie a současně vzorek svých slin a cigaretový nedopalek Jardy. Ačkoliv test nevěry odhalil přítomnost mužských buněk na Mariiných kalhotkých, podrobnějším zkoumáním a srovnáním s dodanými vzorky se zjistilo, že jde pouze o DNA Františka, který i přes sexuální abstinenci znečistil spodní prádlo své manželky při odebírání vzorků.

Orientační test nevěry (OTN)- popis

Testovací sada dokáže odhalit přítomnost mužského semene na podezřelém vzorku.

Případová studie 4: Ondra chtěl znát pravdu o Martinině věrnosti. Jelikož nebylo možné vystřihnout kousek látky z jejího drahého spodního prádla pro DNA test nevěry, rozhodl se určit alespoň orientační známky věrnosti. Když se po 14 dnech shledali, otestoval její kalhotky indikačním testem ještě před jejich vlastním dováděním. K tomu již bohužel nedošlo, neboť flíčky na kalhotkách nebyly pouze od vzrušení Martiny ze setkání s Ondrou, ale vykazovaly i přítomnost mužského semene. Martina se s pláčem přiznala, že před Ondrou navštívila v jeho městě svou dávnou lásku a bohužel nezůstalo pouze u povídání u kafe. Ačkoliv šlo o náhodný úspěch (Ondra nečekal, že byl podveden ve stejný den, kdy testoval kalhotky), test indikoval nevěru přesně. Vztah se Martině podařilo udržet.

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33600

© ORIGINAL COPYRIGHT 2024, created by Magic Industries