Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Připravujeme aktualizovanou versi!

Proč vlastně lidé použivají službu odhalení nevěry?

Uvedení služby Odhalení NEVĚRY stálo před lety mnoho úsilí, především vytvoření veškerého zázemí na internetu, které nikdy předtím neexistovalo. Tomu napomohlo i opojení kriminalistickými seriály a televizními show s kriminální a forensní tématikou, kdy si lidé nakonec řekli: „A proč bych to nemohl udělat také já?“ A bylo příjemně překvapeni, když na internetu objevili naši službu a zjistili, že mohou.

Jak dlouho je OTN na trhu?

Sada pro 5 minutový test nevěry OTN vytvořila zázemí pro testovaní přítomnosti spermatu už téměř před deseti tety, na trhu se objevila dokonce dříve než laboratoře představily pro zákazníky DNA testy nevěry. Následkem toho společnost OTN prodávala více testů zjišťujících přítomnost spermatu než jakákoliv jiná společnost na světě. Ve skutečnosti byl produkt nejprve vědeckou společností zavrhován a považován za „nechutný“, dnes každá stránka, osoba, laboratoř nebo společnost vykonávající tyto typy testů pro zákazníky dodržuje stejný postup jako služba OTN.

Jak služba OTN funguje pro ženy?

Převážná většina uživatelů testu OTN jsou muži. Každopádně OTN je silným produktem také pro ženy, protože pro muže neexistuje žádné rozumné vysvětlení, proč přijít z „golfu“ se stopami semene ve spodním prádle. Vedle toho, lidé, kterým není jasné proč by ženy použily OTN, nerozumí faktu, že OTN není kouzelná hůlka. Jedná se o jednoduchý legitimní test k domácímu použití a je navrhnut k použití po odhalení podezřelé skvrny, což dělá z OTN jeden z nejmocnějších produktů, který byl kdy pro ženy vytvořen.

Jak služba OTN funguje pro muže?

Po nechráněném sexuálním styku, podmínky známé jako zpětný tok způsobí u ženy sekreci malého množství partnerova spermatu z jejího těla po dobu okolo 72 hodin po styku, dokonce i po sprchování. Stejně jako při použití výrobku ženami, způsob, který nejčastěji používají muži je také až po odhalení podezřelé skvrny, ne předtím, a ve většině případů je podezřelá skvrna spojena s další situací nebo s podezřelým nebo nevysvětleným opuštěním domova. Samozřejmě, že po nalezení podezřelé skvrny, použití OTN a zjištění, že to opravdu nic nebylo, přinese OTN mnoha mužům nezaplatitelný klid, který neposkytne žádný jiný produkt.

Existuje nějaký způsob, jak si ověřit výsledek testu?

Rozhodně ano. Pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak si prověřit neporušenost stejně jako výsledky testu je testování „kontrolních vzorků“ nebo skvrn, kde víte jaký bude výsledek ještě před provedením testu, například věc, o které víte, že je znečištěna spermatem, nebo naopak, věc o které víte, že sperma přítomno není. To je další výhoda OTN sady pro 5 minutový test nevěry, možnost uskutečnit test správně, tak jak by byl provedený v laboratoři, způsobem testování kontrolních vzorků. OTN je na takový postup stavěný, dává možnost otestovat „všechno“ v domě.

Znečistí obarvení po použití OTN testovanou látku?

Detekce spermatu - OTN je navrhnuto pro pohodlné použití pro každého zákazníka a nezanechává žádné stopy testování na použité látce. Navíc … OTN funguje na jakémkoliv typu nebo barvě materiálu. Můžete testovat části spodního prádla, nábytek, ložní prádlo, čalounění auta atd. bez jakýkoliv obav ze zničení nebo obarvení.

Ovlivní normální vaginální výtok výsledek testu?

Rozhodně ne. OTN je unikátní produkt a je speciálně navrhnut pro přesné a spolehlivé testování prádla na přítomnost spermatu. Vaginální sekrece nebude mít vliv na výsledek testu.

Odstraní praní v pračce stopy po spermatu?

Jako jakékoliv jiné skvrny, praní v pračce samozřejmě odstraní z oděvů stopy po spermatu. Muži nezjistí přítomnost vlastního spermatu na podezřelé tkanině z předchozího styku, který proběhl před vypráním.

Jak stará může být skvrna?

Staří podezřelého vysušeného semena není faktor, kterým by bylo třeba se zabývat. Všechny OTN jsou testovány a garantována k zaručenému odhalení stop zaschlého spermatu více než dva roky starého. Každopádně ve většině případů jsou testovány části, kde je předpokládán nedávný nános. To znamená, že látky získané z nedávného poměru jsou dokonale testovatelné. Pamatujte, že se testuje vysušené sperma. Jakmile sperma jednou zaschne na materiálu, je to přesně to místo, kde zůstane. Skladujte podezřelý materiál jednoduše v papírovém sáčku při pokojové teplotě, dokud testovací sada nedorazí.

A co kondomy?

Pokud není sperma přítomno na látce, samozřejmě OTN jeho přítomnost neukáže. OTN je určen pro ty, kteří už objevili podezřelou skvrnu a potřebují ji rychle a jednoduše identifikovat.

Ovlivní krémy, tělová mléka, léky atd. výsledek testu?

Krémy, tělová mléka, léky atd. neovlivní výsledek testu.

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33620

© ORIGINAL COPYRIGHT 2024, created by Magic Industries