Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Manželovi jsem přišla náhodou na milenku. Když se k tomu přiznal, tak jsem se dozvěděla, že měl i milence, tedy podváděl mě s párem.

Cecílie zjistila, že ji manžel podváděl současně se ženou i mužem. Má ji rád, ale fyzicky ho nepřitahuje. Stojí za to, ve vztahu pokračovat?

Manželovi jsem přišla náhodou na milenku. Když se k tomu přiznal, tak jsem se dozvěděla, že měl i milence, tedy podváděl mě s párem. Vztah s nimi ukončil. Vše jsme si vyříkali, sex s ním byl nějakou dobu opravdu skvělý, nápaditý. Ale asi po roce se začíná vymlouvat na bolest hlavy a chodí spát déle nebo dříve než já. Když se ho ptám, co se s ním děje, tak tvrdí, že neví, že je unavený. Jenže když doléhám víc, tak se přizná, že se mu líbím, ale sex ho se mnou nebaví, ale opustit mě nechce, že jsem prý skvělá ženská.

Tvrdím, že máme problém a měli bychom jít spolu do poradny. To odmítá a je hrubý. Tvrdí, že sex není vše a raději, než by se miloval se mnou, tak masturbuje. Nevím, jestli má vztah ještě cenu, jsme spolu 10 let . Všimla jsem si, že když k sexu přece jen dojde, tak si musí dát alespoň skleničku alkoholu. Oběma nám je 40 let.

Zdroj: www.zena.cz

Dokažte, že život se dá žít bez nevěry a milostných záletů.

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33605

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries