Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Záliba v ženách

Pan Eda je muž, který upoutá každou ženu na první pohled. Vysoký, štíhlý, hezký blonďák, jako vystřižený z módního časopisu. Dokázal okouzlit každou ženu, bez rozdílu věku nejen svým vzhledem, ale také výřečností. Ženy o něho měly velký zájem a on o ně také a tak jich za svého mládí vystřídal opravdu hodně. Kamarádi si z něho dělali legraci, že vybírá, až přebere.

Když bylo Edovi 31 let, tak se konečně oženil, stal se otcem dcery a zdálo se, že v manželství je spokojený. Ale jen do té doby, než jeho žena zjistila, že má již několikátou milenku. Slíbil, že se polepší, ale opak byl pravdou a tak jeho žena zažádala o rozvod a jemu zůstal jen prázdný byt a povinnost platit výživné.

Po rozvodu žil společně s další ženou a opět se stal otcem dcery, ale své lásky k ženám se nezřekl a tak jeho partnerka jednoho dne odešla i s dítětem a mu přibylo platit další výživné. Ani tyto dvě životní zkušenosti Edovi nenapravily hlavu. Jeho záliba v ženách neměla konce. Až potkal Julii, která mu učarovala a tak si ji odvedl na radnici. Zdálo se, že po narození jeho další dcery se Eda konečně uklidnil a zanechal své záliby v ženách. Ale bylo to opravdu jen zdání a Eda si nějakou tu nevěru občas dovolil. Když manželka na jeho nevěru přišla, tak mu slíbila, že se s ním rozvede, pokud se to bude ještě opakovat a začala Edu hlídat na každém kroku. Protože Eda přišel o svoji volnost, tak se polepšil, ale ještě jedna nevěra se mu naskytla.

Jaké bylo jeho překvapení, když nezůstala bez následků , narodila se mu další dcera. A aby zabránil rozvodu, dohodl se s milenkou, že ji bude platit výživné.

Se svojí nevěrou a jejími následky se svěřil své tetě a ta mu pomohla tím, že se z jejího účtu bude platit výživné na nemanželskou dceru a Eda jí peníze bude dávat, aby se to jeho žena nedověděla.

Když Edovo dcera slavila své 21 narozeniny, byla teta již 3 měsíce po smrti. Jednoho dne se jeho žena přihnala domů jako lítá saň, že se ji v práci dostal do rukou dokument od soudu, že její manžel neplatí výživné na svou dceru. Nejdříve si myslela, že jde o nedorozumění, ale až doma uhodila na Edu, a tak se dověděla, jak se věci mají. Edovo nemanželská dcera byla totiž jen o dva týdny mladší, než jeho dcera v manželství. Manželka dodržela co slíbila, zažádala o rozvod a soud jim vyhověl. A tak Eda je dnes o více jak dvě desítky let starší, v prázdném bytě. Co mu zůstalo? Jen jeho záliba v ženách .

Zdroj: BabiNET.cz

Dokažte, že život se dá žít bez nevěry a milostných záletů.

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33617

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries