Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Číňanka usekla manželovi ruku kvůli závislosti na internetu

Ťianga Minga z čínského města Čcheng-tu přišlo porušení slibu draho. Po narození syna přísahal své manželce, že se bude věnovat rodině a přestane surfovat po internetu. Když jeho žena zjistila, že Ťiang svůj slib nedodržuje, usekla mu pravou ruku.

Ťiang se po slibu, který dal manželce, sice nějakou dobu bez internetu obešel, ale brzy začal tajně chodit do kaváren, kde si po internetu povídal s dívkami. Při jedné návštěvě ho jeho manželka Che Ling přistihla. "Surfoval jsem na internetu, když jsem najednou ztratil cit v pravé ruce a kurzor se přestal pohybovat," vypráví Ťiang. "Pak jsem si najednou všiml, že moje ruka leží na myši a všude stříká krev."

U soudu se Ťiang snažil přesvědčit soudce, aby jeho manželku propustil. Říkal, že všechno je jeho vina, protože porušil daný slib. Soud o jeho ženě zatím nerozhodl a jednání odročil na později.

Zdroj: ČTK

Dokažte, že život se dá žít bez nevěry a milostných záletů.

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33622

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries