Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Němec podváděl manželku, prozradil ho papoušek

Krutě se nevyplatila nevěra Franku Fickerovi z německého Freiburgu. Vyzradil ho papoušek, který rád opakoval, co jeho majitel často říkal. Manželka Petra svého muže za to neprodleně vyhodila domova.

Padesátiletý Frank si svou milou, s níž manželce zahýbal, vodil domů. Neuvědomil si přitom, že dvanáct let starý papoušek vše rád ochotně opakuje.

Jednoho dne začal opeřenec Hugo vykřikovat jméno cizí ženy. Padesátiletá Petra hned situaci pochopila. "Hugo vždycky rád imitoval Frankův hlas, šlo mu to dokonale," uvedla podváděná Petra. "Jednoho dne jsem ho zaslechla, jak manželovým hlasem říká: Uta, Uta," vyprávěla Petra.

Žena obrátila byt vzhůru nohama, hledala důkazy nevěry. A také je našla. Objevila dvě letenky do Paříže, kde si chtěli milenci užít ničím nerušený víkend. Jedna byla na jméno jejího muže, druhá na jméno Uty. "Rovnou jsem ho vyhodila, jsem tu jen já a můj papoušek," uzavřela Petra.

Zdroj: Novinky

Dokažte, že život se dá žít bez nevěry a milostných záletů.

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33617

© ORIGINAL COPYRIGHT 2022, created by Magic Industries