Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Američtí sexuologové varují, že v současné době neznamená nevěra to samé co před pár lety. Mladé páry již mají nastavená pravidla jinak. Podívejte se, co si pod nevěrou představují někteří američané.

Clintonova monogamie:Pokud manžel nebo manželka někoho uspokojí orálně nebo se od něho nechají touto formou uspokojit, nepočítá se to jako nevěra.

Monogamie "nahoře": Pokud se manžel dotýká cizí ženy pouze od pasu nahoru a nebo manželka dovolí jinému muži takovéto doteky, jsou si zcela věrní.

Upíří monogamie: Celou noc až do svítání musí být manželé spolu. Co provádějí během dne, se nepočítá jako nevěra.

Obrázková monogamie: Nevěra je pouze to, co se podařilo zdokumentovat fotograficky. Bez fotografických nebo filmových důkazů není nevěry.

Monogamie do 50 km: Se sousedy a blízko žijícími lidmi jsou aférky zakázány, dovoleny jsou u těch, kteří žijí desítky kilometrů daleko.

Zdroj: Nevěra.EStranky.CZ

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33606

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries