Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Při nevěře nejde jen o fyzický akt

Nevěrníci své bokovky většinou obhajují a vysvětlují, že při nich jde výhradně o fyzický akt, nikoliv lásku s hlubokými city. Výsledky ankety, kterou mezi čtenáři uspořádal německý časopis Freundin, však dokázaly pravý opak.

I náhodné pomilování s jinou osobou totiž většina respondentů považuje za čin, který může zásadně ohrozit, popřípadě úplně zničit dosud pevný partnerský vztah. Přiznalo to 71 procent mužů a 46 procent žen z více než tisícovky účastníků ankety ve věku od 18 do 65 let. Dotázaní zároveň uvedli, že by nikdy nevěru neodpustili.

Z odpovědí na položené dotazy dále vyplynulo, že to většinou bývá reprezentant silnějšího pohlaví, kdo při déle trvajícím nesouladu nabízí ruku ke smíru a dělá první krok. Problémy, jak se znovu přiblížit k druhovi, kterého považují za hlavní příčinu napětí, má 53 procent žen. Většinou tak činí jen s velkým sebezapřením. Obdobně ke stejné situaci přistupuje jen 38 procent mužů.

Udobřování v posteli dotazování nepokládají na optimální způsob, jak řešit manželské potíže. Věří v něj pouze jedenáct procent příslušnic něžnějšího pohlaví a 28 procent jejich protějšků. Ovšem pouze v případech víceméně banálních a běžných rozepří.

Pokud jde do tuhého a konflikty se vyhrotily až na ostří nože, odmítají jak muži tak i ženy odpustit cokoli. Plných 95 procent dotázaných se shoduje, že je smírné řešení zcela vyloučené.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33623

© ORIGINAL COPYRIGHT 2022, created by Magic Industries