Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Více než polovina čtenářek Novinek byla nevěrná

Koncem roku 2006 jsme se prostřednictvím ankety ptali čtenářek, zda se někdy dopustily nevěry. Průzkumu se zúčastnilo téměř 5000 žen. Výsledky jsou překvapivé, 70,6% žen uvádí, že alespoň jednou za život nevěrné byly a 36% z celkového počtu respondentek podvádí své partnery pravidelně.

Naše anketa byla reakcí na článek, v němž se uvádí, že ženy jsou nevěrnější více než muži. O těch se sice říká, že mají podvádění v genech, ale podle výzkumu firmy Durex jsou prostě jen více otevřenější a o své nevěře častěji mluví. Ženy si intimní zkušenosti mimo manželské lože nechávají spíše pro sebe.

Z 4678 čtenářek se nevěry dopustilo 70,6 % a jen 20 % z celkového počtu si je jistých, že podvádět svého přítele či manžela nikdy nebude.

Na otázku: "Co je to vlastně nevěra?", může mít každý jinou odpověď. Jednou jde jen o polibek, jindy o pohlavní styk se vším všudy. Z tohoto důvodu byla v anketě zařazena odpověď: Ano, ale k samotnému sexu nedošlo.

anketa: statistika nevěry

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33605

© ORIGINAL COPYRIGHT 2021, created by Magic Industries