Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Ženy se dopouštějí nevěry častěji

Zatímco k nevěře se hlásí kolem čtyřiceti procent dotázaných žen, mezi opačným pohlavím se najde jen třicet čtyři procent těch, kteří si užívají zálety. Uvádí to nejnovější britská studie. Z ní také plyne, že mezi ženami je poměrně populární lesbický sex. Vyzkoušelo ho nebo chce vyzkoušet kolem třetiny žen. O homosexuálním styku sní ve srovnání s tím jen čtrnáct procent mužů.

Podle nejnovější studie Durexu myslí ženy na postelové hrátky jen třikrát denně, zatímco muži až desetkrát. Nespokojených se sexem je pak sedm z deseti Britů, kteří tvrdí, že by si rádi užívali častěji, než je jim dopřáno.

Třetina lidí má jistou formu partnerského sexu dvakrát týdně, ale celá čtvrtina Britů se miluje méně než jednou měsíčně. Každý desátý člověk ale prožije orgasmus s partnerem jednou denně.

A pro muže má Durex také další nelichotivou zprávu. Ženám na velikosti, ať už příliš malé nebo příliš velké, skutečně záleží. Tvrdí to každá druhá z nich.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33605

© ORIGINAL COPYRIGHT 2022, created by Magic Industries