Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Muži si vybírají mladší ženy kvůli lepší genetické informaci

Ženy se často zlobí, proč jejich pánové pokukují po mladších a atraktivnějších sokyních. Jenže muže k tomu nutí pudy. Někteří je neovládnou a ve vyšším věku si pořizují nové manželky či milenky výrazně mladšího věku. Podle odborníků je to promyšlený evoluční tah.

Zatímco pánové v mladších ženách realizují svou šanci na větší reprodukční úspěšnost, ženy ve starších a úspěšných mužích mají zdroj zajištění a bezpečí pro své potomstvo, které je pak životaschopnější.

Z průzkumu mezi 11,5 tisíci Švédů narozených v letech 1945 až 1955 vyplynulo, že nejvíce dětí se narodilo v domácnostech, kde mezi partnery byl průměrný věkový rozdíl čtyři až šest let. Když se páry rozpadly a našly si nové protějšky, oba si zvolili partnera mladšího, než byl ten jejich předchozí. Nejvíce zřejmé to bylo u starších mužů, kteří si volili ženy o mnoho mladší. Ženy si naopak volily partnery, kteří byli téměř stejně nebo jen o málo starší než ony.

"Věková preference u partnera zvyšuje individuální reproduktivní zdatnost u mužů i žen," tvrdí autoři studie Martin Fiedler z Universität Wien (Vídeňské univerzity) a Susanne Huberová z Veterinärmedizinische Universität Wien (Vídeňské veterinární univerzity).

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33628

© ORIGINAL COPYRIGHT 2022, created by Magic Industries