Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Za posedlost sexem můžou geny

Proč někdo musí souložit pětkrát denně a jinému to stačí jednou za měsíc? Podle izraelských odborníků za to mohou geny, nikoli nekontrolovatelné nutkání. Kombinace genů nazývaných D4 tak způsobí, že u některých jedinců je sexualita jen okrajovou záležitostí, zatímco jiní jsou pohlavním uspokojováním doslova posedlí.

Studii provedli experti z Hebrejské univerzity a Univerzity Bena Guriona z Izraele. Podle nich geny D4 ovlivňují reakci mozkových center na hormon rozkoše dopamin.

Testy na studentech mužského a ženského pohlaví prokázaly, že na sex myslí častěji muži než ženy, ale při sledování erotických filmů a svádění jsou obě pohlaví stejně vzrušivá. V další studii byly sledovány rozdíly v genetickém uspořádání dobrovolníků. Kolem třiceti procent z nich mělo shodnou kombinaci genů D4. Tento zvláštní mix genů jim dal do vínku větší zájem o sex, častější vzrušení a horší kontrolu nad sexuálním chováním.

"Tato studie je opravdu převratná. Máme první stopy vedoucí k objevu, že za posedlostí sexem, tedy za erotomanií, jsou patrně geny. Někteří lidé na sex myslí skutečně častěji a dávají sexu větší význam než jiní," prohlásil profesor Richard Ebstein z Hebrejské univerzity.

Pokud se prokáže genetické pozadí za libidem, bude to znamenat pro psychoterapeuty i lékaře mnohé. Osoby s nezvladatelným chtíčem i ti s minimální chutí na sex už patrně nebudou podstupovat psychoterapii, která je v tomto případě téměř neúčinná. Profesor Ebstein proto lidem s extrémní chutí či nechutí na sex vzkazuje: "Nemusíte chodit k psychoterapeutovi. Naučte se žít se svými vrozenými vlastnostmi."

Sexem posedlé jsou rovněž celebrity. Mezi nejznámější proutníky, kteří se potřebují neustále milovat, patří například Kevin Costner, Michael Douglas i jeho otec Kirk Douglas. Své o podobném prokletí ví také herečka Halle Berryová, jejíž bývalý manžel Eric Benét nedokázal s nevěrou bojovat. Odborníci pro něj možná nalezli omluvu.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33602

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries