Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Proč ženy milují ženáče

Proč některé ženy navazují vztahy se zadanými muži, které jsou dopředu dost beznadějné? Čím to je, že v těchto známostech pokračují, přestože se musejí skrývat a stydět za své chování? Jak to, že jim nevadí doma čekající partnerova manželka s dětmi?

Většina žen, které se takto zamilují, samy nechápou, co se s nimi vlastně děje. Přestože vědí, že to co dělají není správné, nemohou si pomoci. Některé z nich tajně doufají, že muži kvůli nim opustí své rodiny, jiné jdou do tohoto vztahu, přestože je muži dopředu upozorní, že jsou pouze milenkami. Každopádně nikdo si nemůže poručit v tom, kdo se mu líbí a kdo ne. Cit vzniká často velmi rychle, ani nevíme jak.

Proč se často mladé ženy shlédnou ve starších ženatých mužích?

Starší muž umí udělat dojem. Je zkušený, zná ženy, ví přesně jak na ně. Dokáže ženě zalichotit a patřičně jí zvednout sebevědomí. Navíc často tito muži bývají movitější a které ženě by nelichotily dárky či honosné večeře při svíčkách?

Přesto všechno má známost s ženáčem jednu nevýhodu. Žena, která takovou známost naváže, přijme nerovnoprávné postavení milenky a tím může dost poškodit svou prestiž i své další vyhlídky. Její pověst utrpí nejen v očích známých či partnerovy manželky, ale i ve vlastních očích. To partnerovi někdy umožňuje, aby s ní zacházel jako s méněcennou. Vztah, který je takto předznamenán, má jen malou šanci pro lepší budoucnost. Často ikdyž se muž rozvede, tento vztah i tak přestane klapat. Nejčastěji k této krizové situaci dojde ještě před samotným rozvodem. Navíc kdykoliv se vynoří konflikt, partner může svého postavení zneužít.

Co bývá pravidlem?

Většina těchto mužů tvrdí, jak si s manželkou nerozumí a slibuje, že se s ní rozvede. Jenže neustále vznikají nové a nové překážky, díky nimž může partner rozvod různě odkládat. Pokud se muž takto chová, existuje jediná rada: "Utečte, dokud je ještě čas!"

Existují však výjimky

Samozřejmě všichni ženatí muži nejsou stejní. Žijí mezi námi i tací, kteří jsou ve svém manželství opravdu nešťastní a hledají v další ženě východisko ze své situace. Ale ty na první pohled nerozeznáte. Snad jen tak, že se rozvedou ještě předtím, než si s Vámi cokoliv začnou!

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33619

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries