Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Ženy si vybírají majetné muže, ti zase krásu

Od dob neandrtálců se naše priority při výběru partnera příliš neliší. Muži jdou většinou po ženách atraktivních, zatímco ženy dávají většinou přednost mužům majetným. Podle Petera Todda z Indiana University sice mohou jednotlivci tvrdit opak, ale většina se shodne na tom, že klíčovou roli při výběru partnera hraje krása a majetek.

Ženy jsou přitom mnohem vybíravější než muži, ale před krásou dávají přednost majetku. Odborníci z Indiany pak tvrdí, že tyto vlastnosti při výběru partnera provázejí člověka od dob neandrtálců a že náročnější jsou samice většiny savců.

"Evoluční teorie v psychologii předpokládá, že muži a ženy by měli porovnávat rozdílné rysy jeden u druhého. Když se podíváme na současné preference při námluvách, které lidé mají, potvrzuje se to. Předci, kteří volili tyto přednosti - ženy svou atraktivitu uplatňovali na muže jako vyšší kvalitu a muži hledali atraktivní ženy, které by je přijaly - měli vyšší šanci na evoluční výhody a vyšší počet úspěšných potomků," tvrdí Todd.

Studie byla založena na sledování několika skupin lidí, kteří podstupovali tzv. rychlé námluvy. V místnosti při tom sedí u stolečků páry. Oba mají asi dvě minuty na to, aby upoutali pozornost jeden druhého. Po dvou minutách se partneři vymění. A tak pořád dokola, až si promluví každý s každým. Přitom si jednotlivci zapisují, kdo a jak je zaujal. Na konci setkání vyjeví své preference, pokud se u dvou osob setkají, domluví si dotyční další rande. Vědci takové spolky sledovali a všímali si preferencí jedinců při námluvách, kteří jedinci měli větší úspěchy při lákání potenciálních partnerů a proč.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33603

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries