Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Muži sní o skupinovém sexu, ženy o celebritách

Muži možná stráví více bdělého času přemýšlením o sexu, ale když se světla zhasnou, jsou na tom ženy stejně. Nová kanadská studie prokázala, že mužům i ženám se zdá stejný počet erotických snů. Pánové si v nich akorát většinou naplní svou touhu o skupinovém dovádění, zatímco dámy zase rozkoš v náručí celebrity.

Zatímco v počtu erotických snů mezi muži a ženami rozdíl není, podobnost obou pohlaví tím končí. Obsahy snových představ se totiž liší výrazně a vedou k tzv. gendrovým stereotypům. Zatímco ženy mají tendenci užívat si ve svých snech s politiky, státníky, filmovými hvězdami, rockery a milenci z minulosti, muži dovádějí s několika partnerkami a to nejlépe na veřejnosti či zvláštních místech.

Mezi nejčastější scénáře žen patří soulož s Bradem Pittem, Georgem Clooneym či rockerem Bonem. Pánové pak nejčastěji hlásí sex s dvě partnerkami. Přitom v 90 procentech případů jsou muži ve svých erotických fantaziích pasivní. Ženy v nich většinou učiní první krok.

Ze studie profesora psychologie Antonia Zadry z Montrealu vyplynulo najevo, že erotický obsah má u mužů i žen asi osm procent ze všech snů.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33622

© ORIGINAL COPYRIGHT 2022, created by Magic Industries