Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Ženy jsou při hledání partnerů náročnější

Ženy jsou podle německo-britské studie při hledání partnerů podstatně náročnější a vybíravější než muži. Zatímco muži bez ohledu na svůj vlastní vzhled mají zájem se seznámit především s atraktivními ženami, volí ženy po první schůzce kandidáty na další vztah podstatně cíleněji. Ženy jsou si totiž více vědomy svých vlastních kvalit a vyhlížejí si proto k sobě co nejvhodnější partnery. K těmto závěrům došli sociologové po vyhodnocení výsledků a chování účastníků na akcích typu speed-dating, rychlé formy organizovaného seznamování, napsala agentura DPA.

Při speed-datingu mají účastníci jen několik minut času, aby se co nejlépe poznali, spíše tedy odhadli. Pokud jsou si oba sympatičtí, mohou si dát další schůzku, jinak již ne.

Vědci před schůzkou zjišťovali u účastníků jejich výběrová kriteria, co by u partnerů oceňovali a jak by se to snažili zjistit. Ukázalo se, že rozdíly mezi teorií a praxí se zvláště u mužů značně rozcházejí. Zatímco většina mužů před schůzkami uváděla, že hledají takovou partnerku, která by vzhledově, společenským postavením a vzděláním byla na jejich úrovni, při speed-datingu se pak prostě zaměřovali na nejhezčí z přítomných žen a polovina z nich hned stála o další schůzku.

Naproti tomu ženy měly zájem o další schůzku jen s třetinou přítomných mužů. Především si ale během několika minut rozhovoru udělaly podstatně hlubší celkový obraz o svém protějšku, včetně jeho vhodnosti jako budoucího otce.

Sociologové z výzkumu vyvodili, že hluboko uložení evoluční procesy hrají i v současnosti významnou roli při volbě partnera. Podvědomá kriteria zděděná po předcích jsou zejména u žen možná ještě významnější, než naznačuje úsloví "rovný rovného si hledá". Už přírodovědec Charles Darwin docházel v 19. století k názoru, že jsou to právě ženy, jejichž názor na vytvoření páru je rozhodující.

Zdroj: ČTK

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33630

© ORIGINAL COPYRIGHT 2022, created by Magic Industries