Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Sex patří mezi nejúčinější léky na migrénu

Vymlouvat se ze sexu větou - bolí mě hlava - je hloupost. Podle odborníků totiž právě milostné dovádění velmi účinně uvolňuje migrénu. Lidé trpící často bolestí hlavy navíc mají více sexuální energie.

Podle doktora Vincenta Martina z University of Cincinnati, specialisty na bolest hlavy, je to všechno záležitost serotoninu. Při migrénovém ataku jsou serotoninem řízené nervy méně aktivní. Jakmile se podaří jejich aktivitu zvýšit, nepříjemné pocity se uvolní. A podle expertů je sex nejlepší metodou, jak serotonin do mozku rychle dostat.

Jenže v případě léčení bolesti hlavy sexem není důležitý jen samotný akt, ale právě vyvrcholení. "Orgasmus sám o sobě uvolňuje serotonin a aktivuje takové nervové cesty, které mohou odplavit migrénový záchvat. Takže člověk musí mít orgasmus," míní Martin.

Existuje rovněž několik výjimek, například ženy, které naopak po sexu bolest hlavy dostávají. Ale těch je skutečně minimum. "To nazýváme koitální bolestí hlavy. Jsou to bolesti hlavy, které se ve skutečnosti dostavují po sexuální aktivitě," dodal Martin.

Jinak mnohé osoby s pravidelnými migrénovými záchvaty prý mají více sexuální energie a běžně patří mezi sexuálně aktivnější jedince.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33617

© ORIGINAL COPYRIGHT 2023, created by Magic Industries