Odhalená NEVĚRA - hlavní stránka

Test NEVĚRY
detektivní, forenzní nebo orientační testy přítomnosti mužských či ženských buněk na vašem vzorku - nejnovější metody genetiky ve službách spravedlnosti a každého běžného občana

indikační – odhalí do 5 minut mužské sperma na testovaném vzorku (rychlé proveření nevěry)

ochrana soukromí
každý genetický test je před závaznou objednávkou konzultován s právníkem, aby dle zákona č. 101/2000 Sb. byly chráněny citlivé osobní údaje (DNA).

Klitoris je prý větší, než si lidé dosud mysleli

Po dvě tisíciletí byl klitoris jen malým "pahorkem", nyní se ale zdá, že je spíše "horou". Tvrdí to alespoň australská uroložka Helen O´Connelová, která svým objevem začíná přepisovat učebnice anatomie. Že má centrum ženské rozkoše jiný tvar, než se dosud předpokládalo, odhalila již před 17 lety. Tehdy jí však nikdo nevěřil a kvůli svému objevu dokonce nesložila lékařské zkoušky. Časy se ale mění a lékaři připouští, že má pravdu.

"Klitoris je v podstatě celá vaginální stěna," řekla O´Connelová BBC. Velikost klitorisu se údajně může směle měřit s mužským penisem. Podle australské doktorky vypadá klitoris jako pyramida a jeho základy v podstatě tvoří pochvu. Klitoris je prý tvořen i "trojúhelníkovými stěnami", které jsou obalené kolem močovodu a vagíny. Když žena dosáhne vzrušení, všechny tyto části se začnou rapidně zvětšovat.

"Helen vyvinula důležitou snahu, aby potvrdila něco, co jsme předpokládali," uvedla Margaret Davyová, šéfka gynekologického oddělení v nemocnici v Adelaide. "Původně se anatomové o klitoris vůbec nezajímali. Penis byl zajímavější. Byl větší a nemuseli si nasazovat brýle, aby ho viděli," doplnila.

Nový objev může mít podle lékařů řadu vážných dopadů. O´Connelová v současnosti zkoumá, zda poruchy klitorisu nezpůsobují inkontinenci moči. Celá věc však může mít význam i pro ženy, jež se staly obětí ženské obřízky, která je rozšířená především v rozvojovém světě a při níž jsou ženy klitorisu většinou velmi brutálním způsobem zbaveny. S novým objevem se zvyšuje jejich naděje na kvalitnější sexuální život.

Největší a zároveň nejpříjemnější dopad ale mohou pocítit páry, které dokáží anatomii využít ve svém sexuálním životě. "Sexuální průmysl to už nějaký čas ví," tvrdí Fiona Pattenová z asociace Eros, australského prodejce sexuálních pomůcek. "Můžete vidět, že naše produkty nejsou vyrobené pro nějaký pahorek. Jsou navržené pro daleko větší oblast," dodala.

Zdroj: Novinky

ZELENA LINKA:  800 888 362
e-mail: objednavka@dnatest.cz

počítadlo návštěv – 33609

© ORIGINAL COPYRIGHT 2021, created by Magic Industries